Още един бразилец е на път да напусне лондонския Арсенал в края на сезона. Според специалиста по трансферите Фабрицио Романо става дума за Вилиан.
Крилото има договор до лятото на 2023 година и авторитетният сайт transfermarkt.com го оценява на 12 милиона евро. "Артилеристите" нямат нищо против да пуснат бързака, който е желан от американския Интер Маями и няколко европейски клуба.
Така бразилците на стадион "Емиратс" през следващия сезон ще бъдат двойно по-малко, ако клубът не закупи техен сънародник. Вчера стана ясно, че бъдещето на Давид Луис е извън Арсенал.
По този начин Габриел дос Сантос и Габриел Мартинели остават единствените бразилци в клуба.
After David Luiz, also Willian is expected to leave Arsenal this summer. ⚪️? #AFC
There’s interest from European clubs and from MLS - Inter Miami wanted him last summer. Arsenal are waiting for official bids. ?? #Willian #transfers
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) May 16, 2021








Рецепта от тефтера на баба: Шоколадов сладкиш с череши
Щерев за Жанет Немет: Трябва да бъде запомнена с усмивката си, не със спекулации
Инфлуенсърът Стоян Колев със закана: Отмъщението е сигурно ВИДЕО
Кремъл: САЩ все още доставят по-голямата част от оръжията на Украйна
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Коментари
Напиши коментар15:09 | 24 апр 2024 г.
06:56 | 18 май 2021 г.
Напиши коментар